O nás

Kvalitní kosmetika z Itálie a Francie

Kvalitní kosmetika z Itálie

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Rychlé dodání

Rychlé dodání

Na trh jsme jako Viva Distribution vstoupili v roce 2015 a naším úmyslem bylo především rozšířit aktuální nabídku hotelové kosmetiky a zprostředkovat českému a slovenskému trhu značky, které se ve svém segmentu etablovaly jako kvalitní produkt poskytující vysoký standard.

V našem porfoliu jsou mimo jiné zastoupeny luxusní řady kosmetiky, jejichž vůně vychází z dílen světoznámých módních návrhářů, ikonické designové kolekce a ekologicky uvědomělé značky, jejichž produkce i spotřeba je šetrná k životnímu prostředí.

Všechny naše produkty jsou určeny zejména do hotelů, relaxačních zařízení, spa a wellness, fitness center, restaurací a retailových prodejen zaměřených na kosmetiku a bio.

Pokud do svého hotelu hledáte kvalitní a cenově dostupnou hotelovou kosmetiku, potřebujete ve své restauraci zvýšit standard poskytovaných služeb prostřednictvím originální značkové kosmetiky nebo plánujete rozšířit produktovou nabídku ve Vaší retailové prodejně, pak jsme tu právě pro Vás.

V případě Vašeho zájmu Vás rádi navštívíme, prohlédneme si veřejné prostory a hlavně koupelny, vyslechneme poslání vašeho zařízení a doporučíme vám tu nejvhodnější řadu kosmetiky, která ještě více zpříjemní hostům jejich čas strávený u Vás.