GENEVA GREEN

Svěží, ekonomická, certifikovaná. Taková je Geneva Green. Nejlepší řešení pro ty, kteří hledají pro svoje prostory znovudoplňovací balení za tu nejzajímavější cenu. Objevte svět udržitelné kosmetiky, která nezatíží váš rozpočet.

Hero image

Geneva Green je naše nejekonomičtější varianta pro všechny, kteří do svého provozu hledají kvalitní, udržitelnou kosmetiku. Věřte nám: lepší poměr cena/výkon na trhu nenajdete. 

Představte si, že všechny produkty mají životní cyklus bez začátku a konce a že po použití jsou všechny zbytkové materiály recyklovány. Tomu se říká cirkulární ekonomika. A Geneva Green k ní hrdě přispívá! CO2 každého balení je totiž neutrální. Zaujme i šetrným složením. Pečlivě volené ingredience zahrnují aloe vera, keratin, černý čaj, bambucké máslo a další, důmyslně zakomponované do květinovo-citrusové vůně. 

Hoteloví hosté se poslední roky stále více zajímají o dopad produktů na životní prostředí. Podle výzkumů se hlavními prioritami udržitelného rozvoje příští dekády stane snížení nadprodukce obalů a zvýšení recyklovatelnosti. Geneva Green je v tomhle unikátní. Láhve jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného plastu r-PET. To znamená nulovou emisi odpadního materiálu.

K dispenserům náleží 5 l kanystry, ze kterých se produkt doplňuje do dávkovačů v uzamykatelných držácích. Z kanystrů se tekutiny přečerpá velká pumpa, která se jednoduše našroubuje na jakýkoli kanystr. 

Produkty

Image

370 ml

Sprchový gel a šampon CO2 neutrální

Image

370 ml

Jemné mýdlo na ruce CO2 neutrální

Image

370 ml

Tělové mléko CO2 neutrální

Image

370 ml

Šampon CO2 neutrální

Image

370 ml

Sprchový gel CO2 neutrální

Image

370 ml

Kondicionér CO2 neutrální

Image

5 l

Sprchový gel a šampon CO2 neutrální

Image

5 l

Jemné mýdlo na ruce CO2 neutrální

Image

5 l

Tělové mléko CO2 neutrální

Image

Příslušenství

Pumpa k 5 l kanystru

Image

370 ml

Dávkovač v držáku z ABS plastu

Image

Držák z ABS plastu

Držák z ABS plastu s adhezivní páskou, pomocí které se lepí ke zdi. Takto přilepený držák drží stejně dobře jako přibitý ke zdi.