MEMO PARIS

Kosmetická řada Memo Paris je inspirovaná vůní irské kůže a zanechá vaši pokožku jemně provoněnou vzpomínkami na vaši cestu. V parfému najdete tóny plodů jalovce, zeleného maté a  syrové kůže.

Hero image

Spousta lidí, a bývají to i někteří naši klienti, mají čich jako nejoblíbenější smysl. „Čich je náš nejarchaičtější smysl. Jeden z prvních, prostřednictvím kterého objevujeme okolní svět. Utváří propojení s vjemy prostoru a času a je jisté, že je to něco, co vědci ještě úplně neobjevili. Parfémy mají silné spojení s vaší duší, s vaším nitrem. Vůně vás může odhalit, proměnit, je mnohem mocnější, než si lidé obvykle myslí.“

Memo Paris založili v roce 2007 Clara Molloy a její manžel John. John vyrostl na svěžím irském venkově, obklopen koňmi. Pak strávil spoustu času cestováním po světě, aby poznal i jiný způsob života než práci s kůží a půdou. Clara pochází z Andalusie a je napůl Francouzka a napůl Španělka a i ona objevovala svět na četných cestách. Vnímá vůni jako cestu, která vytváří identitu magických destinací i nezaměnitelných surovin. Touha po cestách do vzdálených míst a potkávání se je odrazem tohoto párů: ona pařížsko-katalánský básnířka, on irský světoběžník.

Kosmetická řada Memo Paris je inspirovaná vůní irské kůže a zanechá vaši pokožku jemně provoněnou vzpomínkami na vaši cestu. V parfému najdete tóny plodů jalovce, zeleného maté a  syrové kůže.

Produkty

Image

480 ml

Sprchový gel Irish Leather

Image

480 ml

Tělový krém Irish Leather

Image

480 ml

Jemný šampon Irish Leather

Image

480 ml

Jemný mycí gel na ruce Inlé

Image

480 ml

Lehký vlasový kondicionér Inlé

Image

480 ml

Jemný vlasový šampon Inlé

Image

480 ml

Jemný tělový krém Inlé

Image

480 ml

Jemný tělový sprchový gel Inlé